Loader

Sieci komputerowe LAN – okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne to element krytyczny każdej sieci komputerowej.

Sieć komputerowa to produkt złożony z wielu komponentów: kabli miedzianych, światłowodów, gniazd abonenckich, switchy, routerów. Wiemy jak te komponenty połączyć aby sieć komputerowa działała stabilnie. Stabilny dostęp do Internetu i bezpieczeństwo Twoich danych może zapewnić tylko poprawnie zaprojektowana i zbudowana sieć komputerowa.

Zdecyduj się na nas! Zbudujemy sieć spełniającą wymogi wydajności i bezpieczeństwa. Wykonamy testy dzięki którym będziesz miał pewność jakości jej wykonania.

Sieci WiFi

Nowoczesne technologie, popularność notebooków, tabletów, smartfonów. Dostęp do aplikacji mobilnych bez których nie wyobrażamy sobie życia we współczesnym świecie, wymusza na dostawcach tworzenie coraz to nowszych standardów bezprzewodowych sieci komputerowych. Niestety często okazuje się że zakup super szybkiego routera WiFi nie bardzo się sprawdza w otoczeniu w którym został zainstalowany. Zasięg sieci bezprzewodowej zależy od wielu czynników, na niektóre z nich możemy mieć wpływ a inne nie. Skorzystaj z naszego doświadczenia, doradzimy i zaproponujemy Ci rozwiązanie dzięki któremu wydajność i zasięg Twojego WiFi będzie naprawdę na wysokim poziomie.

  • Potrzebujesz sieci WiFi dla gości w hotelu?
  • Potrzebujesz szybki i wydajny Internet WiFi dla konferencij?

Sieci VLAN, VPN

Posiadamy doświadczonych inżynierów IT oraz kompetencje nie tylko w zarabianiu okablowania miedzianego, ale również w administracji serwerami i zaawansowanym sprzętem sieciowym firmy MIKROTIK. Twoja Firma posiada wiele lokalizacji? Zaprojektujemy sieć tak, aby „spiąć” ją w jedną dając użytkownikom taki sam dostęp do plików i programów z dowolnego miejsca za pomocą tuneli VPN.

Na pewno możemy Ci pomóc.

Zatem zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie.

+48 575 126 020

Back To Top