Lublin serwis

Serwis komputerowy – Lublin

Nie możesz uruchomić komputera? A może Twój sprzęt coraz wolniej działa, zawiesza się lub wyświetla komunikat o błędach czy obecności wirusów? Nasz certyfikowany serwis komputerowy to miejsce, gdzie uzyskasz szybką i fachową pomoc. Wystarczy, że naświetlisz problem, a doświadczony personel zajmie się resztą. Bezpłatnie zdiagnozujemy usterkę techniczną lub awarię oprogramowania, a następnie dokonamy wyceny usługi i zajmiemy się usunięciem wszelkich nieprawidłowości. Główny teren działania firmy to Lublin i okolice.

Serwis komputerów

Nasz zespół ma bogate doświadczenie w pracy z tradycyjnymi komputerami PC oraz sprzętem typu All-in-One, który coraz częściej wykorzystywany jest do realizacji wielu zadań w firmach. Doskonale znamy szczegóły budowy urządzeń wszystkich najpopularniejszych marek i najczęściej pojawiające się usterki. To pozwala nam szybko zdiagnozować przyczynę problemu. Nasi serwisanci dysponują nowoczesnymi zapleczem technicznym. Ich wiedza i doświadczenie pomagają sprawnie poradzić sobie z awariami nawet w nowoczesnych urządzeniach, które wyróżniają się skomplikowaną integracją podzespołów z płytą główną.

Oferowana naprawa komputerów w Lublinie to całościowa diagnostyka i usuwanie usterek technicznych oraz problemów z systemami czy oprogramowaniem. Naprawiamy płyty główne, karty graficzne (GPU), procesory (CPU), dyski twarde, pamięci operacyjne (RAM) oraz inne kluczowe komponenty PC. Wielu Klientów zgłasza się również z problemami spowodowanymi przez uszkodzone części układu zasilania lub chłodzenia, niesprawną pamięć optyczną. Dobieramy najlepsze podzespoły, dopasowane do konkretnego sprzętu oraz budżetu przeznaczonego na naprawę.

Nasz serwis komputerowy zajmuje się modernizacją i rozbudową sprzętu, co pozwala dopasować urządzenia do wymogów stawianych przez najlepsze oprogramowanie. Instalujemy sterowniki i programy, sprawnie usuwamy wirusy oraz odzyskujemy utracone dane. Podejmujemy się migracji danych do nowo zakupionych komputerów (np. z bazy danych czy firmowego oprogramowania).

Serwis laptopów

Jako certyfikowany serwis komputerów i laptopów pomagamy przywrócić prawidłowe działanie sprzętu mobilnego pochodzącego od wszystkich najbardziej znanych na polskim rynku producentów (laptopy komercyjne, biurowe, gamingowe, graficzne). Mamy doświadczenie w pracy z popularnymi urządzeniami Asus, Acer, Lenovo, HP, Dell, Sony, Fujitsu, MSI, Samsung, IBM, Digital, Optimus czy Gateway. Zapraszamy Klientów posiadających do przeglądu zarówno starsze, jak i najnowsze modele notebooków.

Sprawnie zdiagnozujemy przyczynę usterki, która pojawiła się w Twoim prywatnym lub służbowym notebooku. Naprawa laptopów obejmuje usuwanie usterek mechanicznych, w obrębie płyty głównej, układu zasilania, układu chłodzenia czy podzespołów bazowych (karta graficzna, procesor, dysk twardy, pamięć RAM itp.).

Nasi serwisanci często przywracają do dawnej świetności sprzęt po zalaniu płynami, ze zbitą matrycą, pękniętą obudową lub luźnymi zawiasami. Naprawiamy uszkodzone gniazda (m.in. USB, HDMI, Jack, LAN) oraz nieprawidłowo działające klawiatury. Twój laptop nie ładuje baterii, nie widzi dysku, sam się wyłącza lub automatycznie resetuje? A może włączając sprzęt komputerowy, widzisz jedynie ciemnym ekran lub migające znaki? Nasi serwisanci na pewno szybko wykryją bezpośrednią przyczynę problemu i zajmą się jego usunięciem. Oczywiście każda naprawa wykonywana jest z wykorzystaniem najlepszej jakości części, gwarantujących sprawność oraz wytrzymałość identyczną, z oryginałem.

W serwisie laptopów możemy zająć się również przyspieszeniem systemu operacyjnego, instalacją sterowników, urządzeń zewnętrznych czy oprogramowania, usuwaniem wirusów, odzyskiwaniem utraconych danych. Zawsze zadbamy o to, aby przywrócić urządzeniu pełną sprawność, gwarantując przy tym konkurencyjnej ceny. Zapraszamy do kontaktu.

Share This