Monitoring Lublin
Monitoring IP

 

Monitoring Lublin

 

Cenisz sobie nowoczesne technologie monitorowania nieruchomości? Chciałbyś mieć bezpośredni nadzór nad bezpieczeństwem swojej rodziny lub firmy? Idealnym wyjściem jest inwestycja w rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb związanych z zabezpieczeniami video. Świadczymy usługi instalacji monitoringu IP na terenie Lublina i okolic. 

 

System monitoringu to ważny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa i odstraszenie potencjalnych zagrożeń z posiadłości oraz budynków firmowych. Zainstalowane kamery pełnią funkcję prewencyjną i chronią budynek przed kradzieżą, włamaniem czy aktem wandalizmu. Innym zastosowaniem monitoringu jest kontrola pracy pracowników. Poprzez monitoring można szybko namierzyć nierzetelne osoby, nieupoważnione korzystanie z firmowych sprzętów lub zasobów finansowych. Pozwala on również na zdalny podgląd obrazu z kamer z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

 

Dzięki dobrze rozmieszczonemu systemowi kamer można obserwować wszystkie wymagające uwagi miejsca i reagować na odstające od normy zdarzenia np. parking przed firmą (uszkodzenie samochodu).
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, aby poznać możliwości, jakie da Ci system monitoringu. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę dopasowaną do potrzeb Twoich i firmy.

 

Systemy dozoru można realizować w dwóch technologiach – analogowej oraz IP. Każda nich odznacza się innymi atrybutami.

 

Zalety systemu analogowego:

 

Systemy monitoringu analogowego cechują się prostotą i niezawodnością. Nie są uzależnione od dostaw Internetu i pozwalają na prowadzenie ciągłej obserwacji danego obiektu. Umożliwiają nagrywanie materiału wideo na nośnikach analogowych oraz jego późniejsze odtwarzanie. Najlepiej sprawdzą się w prywatnych domach oraz małych firmach, które nie wymagają nadzoru w systemie całodobowym. Do głównych zalet systemu monitoringu analogowego należą:

 

  • Niski koszt instalacji
  • Łatwa obsługa
  • Możliwość pracy w każdych warunkach oświetleniowych
  • Najpopularniejszy system monitoringu

 

Plusy monitoringu IP:

 

Złożone systemy monitoringu IP zostały stworzone z myślą o ciągłej obserwacji dowolnych obiektów. Dzięki strukturze sieciowej opartej na stałym IP obserwacja może być prowadzona non stop z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Jest to szczególnie istotne w przypadku kilku lokalizacji, w jakich działa dana firma lub częstych wyjazdów właścicieli posesji, którzy chcą mieć jednak nadzór nad majątkiem. Systemy oferowane przez nas w Lublinie są przeznaczone dla klientów, którzy cenią sobie możliwość pełnej kontroli swojej przestrzeni domowej i biznesowej. Ich walorami są:

 

  • Współpraca z innymi systemami monitoringu
  • Możliwość stworzenie scentralizowanych systemów wizyjnych
  • Łatwa rozbudowa oraz współpraca z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi
  • Przewodowa oraz bezprzewodowa transmisja danych
  • Wyższa jakość obrazu (cyfrowa)
  • Nowoczesne rozwiązania, np. inteligentnej analizy obrazu, detekcji ruchu, identyfikacji tablic rejestracyjnych

 

Share This